JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Projektując i wykonując meble na wymiar wiemy, jak ważną rolę odegrają one w Twoim mieszkaniu. Dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół: począwszy od doboru odpowiednich materiałów poprzez oryginalny projekt, a skończywszy na starannych wykończeniach gotowych produktów. Nasza specjalność to meble kuchenne i garderoby, a także produkcja blatów z tworzyw mineralnych i frontów meblowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dziesiątkom zrealizowanych projektów, możemy zająć się również kompleksowym wyposażeniem całego mieszkania.

To meble tworzą wnętrze

Klienci, którzy zamawiają meble na wymiar, dokładnie wiedza, czego oczekują Tu nie ma miejsca na kompromis: zabudowa, którą dla Ciebie przygotowujemy musi być idealnie zwymiarowana, trwała i o nienagannym wyglądzie Jak dbamy o to, by Meble Bulda spełniały oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców?

Park maszynowy, w który nieustannie inwestujemy pozwala nam na wykonanie produktu finalnego bez pomocy firm zewnętrznych. Wierzymy, że jest to jedyna droga by w 100% móc kontrolować jakość produktu na każdym etapie produkcji. Ewentualne błędy lub defekty półproduktów są dzięki temu wyłapywane odpowiednio wcześnie i usuwane a końcowy produkt spełnia nasze oczekiwania.

DLA FIRM

Oprócz Klientów indywidualnych, współpracujemy także z Firmami. Oferujemy projektowanie i produkcje mebli na wymiar dla biur, pensjonatów i hoteli. Unikalny wystrój wnętrza to dodatkowa okazja, by wyróżnić się na rynku, a także podnieść prestiż marki.

Start typing and press Enter to search